21 ივნისს მინსკში სტარტს აიღებს რიგით მეორე ევროპული თამაშები, რომელშიც საქართველოს ოლიმპიური ნაკრები 61 სპორტსმენით მიიღებს მონაწილეობას.
მშვილდოსნობა:
21 ივნისი – ჯაბა მოსეშვილი – 10:45 – 13:30
ციკო ფუტკარაძე – 15:45 – 18:30
23 ივნისი – ჯაბა მოსეშვილი/ციკო ფუტკარაძე (შერეული წყვილები) – 10:00 – 17:30
24 ივნისი – ჯაბა მოსეშვილი – 10:00 – 18:00
25 ივნისი – ციკო ფუტკარაძე – 10:00 – 18:00
26 ივნისი – ციკო ფუტკარაძე – 10:00 – 17:20
27 ივნისი – ჯაბა მოსეშვილი – 12:00 – 17:20
კრივი:
21 ივნისი – სახილ ალახვერდოვი (49კგ) – 15:00 – 18:30 (დილის სესია)
ნიკოლოზ ბეგაძე (91კგ) – 15:00 – 18:30 (დილის სესია)
მიხეილ ბახტიძე (+91კგ) – 15:00 – 18:30 (დილის სესია)
22 ივნისი – არტუშ გომციანი (56კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
ესკერხან მადიევი (69კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
გიორგი ხარაბაძე (75კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
ოთარ ერანოსიანი (60კგ) – 19:30 – 22:30 (საღამოს სესია)
ესკერხან მადიევი (69კგ) – 19:30 – 22:30 (საღამოს სესია)
გიორგი მანჯავიძე (81კგ) – 19:30 – 22:30 (საღამოს სესია)
23 ივნისი – სახილ ალახვერდოვი (49კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
ნოდარ დარბაიძე (52კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
გიორგი მანჯავიძე (81კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
ლაშა გურული (64კგ) – 19:30 -22:30 (საღამოს სესია)
გიორგი ხარაბაძე (75კგ) – 19:30 -22:30 (საღამოს სესია)
24 ივნისი – არტუშ გომციანი (56კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
მიხეილ ბახტიძე (+91კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
ნოდარ დარბაიძე (52კგ) – 19:30 -21:30 (საღამოს სესია)
ესკერხან მადიევი (69კგ) – 19:30 -21:30 (საღამოს სესია)
25 ივნისი – ოთარ ერანოსიანი (60კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
ლაშა გურული (64კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
გიორგი მანჯავიძე (81კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
სახილ ალახვერდოვი (49კგ) – 19:30 -21:30 (საღამოს სესია)
გიორგი ხარაბაძე (75კგ) – 19:30 -21:30 (საღამოს სესია)
ნიკოლოზ ბეგაძე (91კგ) – 19:30 -21:30 (საღამოს სესია)
არტუშ გომციანი (56კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
ესკერხან მადიევი (69კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
გიორგი ხარაბაძე (75კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
ოთარ ერანოსიანი (60კგ) – 19:30 – 22:30 (საღამოს სესია)
ესკერხან მადიევი (69კგ) – 19:30 – 22:30 (საღამოს სესია)
გიორგი მანჯავიძე (81კგ) – 19:30 – 22:30 (საღამოს სესია)
26 ივნისი – ნოდარ დარბაიძე (52კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
არტუშ გომციანი (56კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
ესკერხან მადიევი (69კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
ოთარ ერანოსიანი (60კგ) – 19:30 – 22:30 (საღამოს სესია)
ლაშა გურული (64კგ) – 19:30 – 22:30 (საღამოს სესია)
მანჯავიძე გიორგი (81კგ) – 19:30 – 22:30 (საღამოს სესია)
28 ივნისი – ნოდარ დარბაიძე (52კგ) – 15:00 – 18:30 (დილის სესია)
ოთარ ერანოსიანი (60კგ) – 15:00 – 18:30 (დილის სესია)
ესკერხან მადიევი (69კგ) – 15:00 – 18:30 (დილის სესია)
გიორგი მანჯავიძე (81კგ) – 15:00 – 18:30 (დილის სესია)
მიხეილ ბახტიძე (+91კგ) – 15:00 – 18:30 (დილის სესია)
სახილ ალახვერდოვი (49კგ) – 19:30- 23:30 (საღამოს სესია)
არტუშ გომციანი (56კგ) – 19:30- 23:30 (საღამოს სესია)
გიორგი ხარაბაძე (75კგ) – 19:30- 23:30 (საღამოს სესია)
ნიკოლოზ ბეგაძე (91კგ) – 19:30- 23:30 (საღამოს სესია)
29 ივნისი – ნოდარ დარბაიძე (52კგ) – 17:00 – 19:55 (საღამოს სესია)
ოთარ ერანოსიანი (60კგ) – 17:00 – 19:55 (საღამოს სესია)
ესკერხან მადიევი (69კგ) – 17:00 – 19:55 (საღამოს სესია)
გიორგი მანჯავიძე (81კგ) – 17:00 – 19:55 (საღამოს სესია)
მიხეილ ბახტიძე (+91კგ) – 17:00 – 19:55 (საღამოს სესია)
30 ივნისი – სახილ ალახვერდოვი (49კგ) – 13:00 – 16:20 (დილის სესია)
არტუშ გომციანი (56კგ) – 13:00 – 16:20 (დილის სესია)
გიორგი ხარაბაძე (75კგ) – 13:00 – 16:20 (დილის სესია)
ნიკოლოზ ბეგაძე (91კგ) – 13:00 – 16:20 (დილის სესია)
ტყვიის სროლა:
22 ივნისი – ნინო სალუქვაძე/ცოტნე მაჭავარიანი (პნევმატური პისტოლეტი, შერეული წყვილები) – 10:00 – 13:30
23 ივნისი – ცოტნე მაჭავარიანი – 10:00 – 15:30
ნინო სალუქვაძე – 10:00 – 15:30
ნინო ხუციბერიძე – 10:00 – 15:30
24 ივნისი – ნინო სალუქვაძე/ცოტნე მაჭავარიანი (სპორტული პისტოლეტი 50მ, შერეული წყვილები) – 10:00 -13:00
25 ივნისი – ნინო სალუქვაძე (სპორტული პისტოლეტი 25მ) – 10:00 – 12:15
26 ივნისი – ნინო სალუქვაძე (სპორტული პისტოლეტი 25მ) – 10:15 – 13:55
28 ივნისი – ნინო სალუქვაძე/ცოტნე მაჭავარიანი (სპორტული პისტოლეტი 25მ, შერეული წყვილები) – 10:00 -15:00
სამბო:
22 ივნისი – ვახტანგ ჩიდრაშვილი (57კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
მინდია ლილუაშვილი (68კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
ბექა ბერულავა (82კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
დავით ლორიაშვილი (100კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
მარიამ ჯანაშვილი (56კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
ნინო ოძელაშვილი (72კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
ელენე ქებაძე (+80კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
23 ივნისი – გივი ნადარეიშვილი (52კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
გენადი ჩირგაძე (62კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
ლევან ნახუცრიშვილი (74კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
პაატა ღვინიაშვილი (90კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
ბექა ბერძენიშვილი (+100კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
სალომე აბაშიძე (60კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
ირინე ლეონიძე (80კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
ძიუდო:
22 ივნისი – ამირან პაპინაშვილი (60კგ) – 11:30 – 16:40, 18:00 – 20:10
ლუხუმ ჩხვიმიანი (60კგ) – 11:30 – 16:40, 18:00 – 20:10
ვაჟა მარგველაშვილი (66კგ) – 11:30 – 16:40, 18:00 – 20:10
ბაგრატ ნინიაშვილი (66კგ) – 11:30 – 16:40, 18:00 – 20:10
ეთერ ლიპარტელიანი (57კგ) – 11:30 – 16:40, 18:00 – 20:10
23 ივნისი – ლაშა შავდათუაშვილი (73კგ) – 11:30 – 16:40, 18:00 – 20:10
ლუკა მაისურაძე (81კგ) – 11:30 – 16:40, 18:00 – 20:10
24 ივნისი – ბექა ღვინიაშვილი (90კგ) – 11:30 – 16:40, 18:00 – 20:10
ვარლამ ლიპარტელიანი (100კგ) – 11:30 – 16:40, 18:00 – 20:10
გურამ თუშიშვილი (+100კგ) – 11:30 – 16:40, 18:00 – 20:10
მხატვრული ტანვარჯიში:
22 ივნისი – სალომე ფაჟავა – 15:00 – 20:00
23 ივნისი – სალომე ფაჯავა – 15:00 – 19:00
ველოსპორტი (საგზადკეცილო):
23 ივნისი – თენგიზ ბარბაქაძე – 13:30 – 16:00
25 ივნისი – თენგიზ ბარბაქაძე – 14:00 -17:40
ბატუტზე ხტომა:
24 ივნისი – ლუბა გოლოვინა – 16:00 – 17:50, 20:00 – 21:55
თეონა ჯანჯღავა – 16:00 – 17:50, 20:00 – 21:55
25 ივნისი – თენგიზ კოშკაძე – 16:00 – 17:50, 20:00 – 21:55
ლუბა გოლოვინა/თეონა ჯანჯღავა (სინქრონი) – 16:00 – 17:50, 20:00 – 21:55
თავისუფალი სტილით ჭიდაობა:
25 ივნისი – ლაშა ლომთაძე (57კგ) – 12:00 – 14:40, 19:00 – 20:20
ავთანდილ კენჭაძე (74კგ) – 12:00 – 14:40, 19:00 – 20:20
სანდრო ამინაშვილი (86კგ) – 12:00 – 14:40, 19:00 – 20:20
გივი მაჭარაშვილი (125კგ) – 12:00 – 14:40, 19:00 – 20:20
26 ივნისი – ლადო ხინჩეგაშვილი (65კგ) – 12:00 – 15:10, 19:40 – 21:40
ელიზბარ ოდიკაძე (97კგ) – 12:00 – 15:10, 19:40 – 21:40
ლაშა ლომთაძე (57კგ) – 12:00 – 15:10, 19:40 – 21:40
ავთანდილ კენჭაძე (74კგ) – 12:00 – 15:10, 19:40 – 21:40
სანდრო ამინაშვილი (86კგ) – 12:00 – 15:10, 19:40 – 21:40
გივი მაჭარაშვილი (125კგ) – 12:00 – 15:10, 19:40 – 21:40
27 ივნისი – ლადო ხინჩეგაშვილი (65კგ) – 12:00 – 15:10, 19:40 – 21:40
ელიზბარ ოდიკაძე (97კგ) – 12:00 – 15:10, 19:40 – 21:40
ბერძნულ-რომაული სტილით ჭიდაობა:
28 ივნისი – დავით ჩხარტიშვილი (60კგ) – 12:00 – 14:30, 19:00 – 19:30
შმაგი ბოლქვაძე (67კგ) – 12:00 – 14:30, 19:00 – 19:30
გელა ბოლქვაძე (77კგ) – 12:00 – 14:30, 19:00 – 19:30
29 ივნისი – დავით ჩხარტიშვილი (60კგ) – 12:00 – 14:30, 19:00 – 21:00
შმაგი ბოლქვაძე (67კგ) – 12:00 – 14:30, 19:00 – 21:00
გელა ბოლქვაძე (77კგ) – 12:00 – 14:30, 19:00 – 21:00
რობერტ კობლიაშვილი (87კგ) – 12:00 – 14:30, 19:00 – 21:00
რევაზ ნადარეიშვილი (97კგ) – 12:00 – 14:30, 19:00 – 21:00
იაკობ ქაჯაია (130კგ) – 12:00 – 14:30, 19:00 – 21:00
30 ივნისი – რობერტ კობლიაშვილი (87კგ) – 14:00 -16:00
რევაზ ნადარეიშვილი (97კგ) – 14:00 -16:00
იაკობ ქაჯაია (130კგ) – 14:00 -16:00
• ბერძნულ-რომაული სტილით მოჭიდავეთა ნაკრების შემადგენლობა არაოფიციალურია
ნიჩბოსნობა (კანოე და კაიაკი):
27 ივნისი – ბადრი ყაველაშვილი (K1 – 200მ) – 15:00 – 18:35
ზაზა ნადირაძე (C1 – 200მ) – 15:00 – 18:35
მარიამ ქერდიკაშვილი (C1 – 200მ) – 15:00 – 18:35
კარატე:
29 ივნისი – გოგიტა არქანია (+84კგ) – 13:00 – 14:50, 16:30 – 20:00
სპორტული ტანვარჯიში:
27 ივნისი – პოლინა ბორზიხი – 12:00 – 21:00
29 ივნისი – პოლინა ბორზიხი – 15:00 – 17:45
30 ივნისი – პოლინა ბორზიხი – 14:00 – 17:30
წყარო: 1tv